szybki-kontakt

Frankowa
Pomoc
Prawna.pl

unieważnimy Twoją
umowę kredytową

Bezpłatna analiza prawna umowy kredytowej CHF

W przypadku umów kredytowych zaciągniętych we frankach szwajcarskich, wiele zagadnień i zapisów ujętych w dokumencie podpisanym z bankiem może być dla kredytobiorców niezrozumiałych. Niestety, to właśnie skomplikowany język, jakim pisane są umowy frankowe, jest jednym z elementów, który doprowadził do bardzo niekorzystnej sytuacji Frankowiczów. Dla tych, którzy chcą znać realne szanse na odfrankowienie kredytu i uzyskanie korzystnych warunków jego dalszej spłaty, oferujemy usługę darmowej analizy umowy CHF, weryfikującej wszystkie zapisy umowy kredytowej. Na czym polega tego typu analiza umowy we frankach i w jakiej sytuacji będzie konieczna?

analiza umowy chf

Kto może skorzystać z darmowej analizy umowy we frankach? 

Bezpłatna analiza umowy w CHF jest usługą, która może okazać się niezbędna dla każdej osoby posiadającej aktualnie kredyt we frankach szwajcarskich i poszukującej rozwiązania, dzięki któremu możliwe będzie uwolnienie się od takiego zobowiązania. Ze względu na ujawnienie procederu związanego z pojawianiem się w umowach kredytowych wielu nieprawidłowych zapisów i schematów działania, a także znacznemu wzrostowi wygranych spraw przeciwko bankom stosującym takie praktyki, zainteresowanie możliwościami unieważnienia umowy kredytowej CHF jest coraz większe. 

Darmowa analiza CHF to pierwszy krok w stronę poszukiwania skutecznej drogi do wygrania w sprawie przeciwko bankowi – same instytucje finansowe nie są skłonne do pójścia na rękę kredytobiorcy i ponownego przeanalizowania umowy kredytowej oraz jej unieważnienia, ale z pomocą prawników i odpowiednio założonej sprawy popartej dowodami z zawartej umowy, aneksów do umowy oraz regulaminu kredytu i warunków kredytowania obowiązujących w momencie zawierania umowy, szanse na wygraną z bankiem są znacznie większe.

Analiza umowy CHF to szansa dla Frankowiczów

Podstawowym założeniem prowadzenia analiz umowy kredytu w CHF jest dowiedzenie, że bank celowo zastosował w umowie zapisy niezgodne z obowiązującym prawem, nasycone nieprawidłowościami niezauważalnymi dla kredytobiorcy i powodujące, że stracił on na przestrzeni lat znaczne środki finansowe na korzyść banku stosującego nieuczciwe praktyki kredytowe. Po przedstawionej analizie umowy kredytu w CHF możemy doprowadzić do unieważnienia całej umowy kredytowej, pozwania banku lub, jeśli to bardziej korzystne, przekształcenia kredytu frankowego na złotówkowy i zwrócenia nadpłaty, jaka została zapłacona na poczet banku w oparciu o nieprawidłowe przeliczenie waluty na przestrzeni wielu lat.

analiza umowy chf

Bezpłatna analiza umowy kredytowej CHF: na czym to polega? 

Oddając umowę kredytową we frankach do analizy w ręce doświadczonych prawników specjalizujących się w tego typu sprawach, zyskujesz szansę na znalezienie w niej wszelkich postanowień i zapisów niedozwolonych, na podstawie których możliwe jest wysunięcie roszczeń wobec banku. Jeśli w umowie faktycznie pojawiły się zapisy nieprawidłowe, wpływające bezpośrednio na niekorzyść kredytobiorcy, jako Frankowicz masz szansę starać się o unieważnienie kredytu we frankach lub jej tzw. odfrankowienie

Wykonywana przez naszych ekspertów darmowa analiza umowy CHF skupia się na dokładnym zapoznaniu się przez doświadczonych prawników z każdym elementem zawartej umowy, jej zapisami, postanowieniami i ujętymi roszczeniami. Po jej przeprowadzeniu mamy znacznie czytelniejszy obraz sytuacji kredytowej, a także działań jakie możemy podjąć w celu zlikwidowania kłopotu, jakim stała się spłata kredytu we frankach.

Analiza umowy kredytu w CHF. Zaufaj doświadczonym prawnikom

Specyficzny język stosowany w umowach bankowych, a także zawiłe kwestie związane z procedurami udzielania kredytów bankowych, weryfikacją umów frankowych oraz nieprawidłowymi zapisami spotykanymi najczęściej w przypadku kredytów we frankach, sprawia, że najlepszą decyzją dla osób starających się pozbyć kredytu w CHF, jest zgłoszenie się do doświadczonej kancelarii specjalizującej się w obsłudze Frankowiczów. To istotne nie tylko z perspektywy dokładności pracy i umiejętności znalezienia pewnych nieprawidłowości na podstawie samego doświadczenia w analizie umów kredytowych w CHF, ale także w kontekście potencjalnego sukcesu w sprawach o odfrankowienie kredytu czy przy pozwach przeciwko bankowi. 

Doświadczony prawnik na podstawie przeprowadzonej analizy może opracować schemat dalszego postępowania w celu złagodzenia skutków zaciągnięcia kredytu we frankach oraz wycenić swoje usługi na podstawie prawdopodobieństwa doprowadzenia sprawy do zwycięstwa, bazując na poprzednich sukcesach w podobnych, często identycznych sprawach innych Frankowiczów.

Zamów bezpłatną analizę umowy CHF

🡳

Kontakt

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez frankowapomocprawna.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)